• 8(0432)550441
  • Email biblioteka@vtei.edu.ua

Лекція «Здоров'я на крилах бджіл»

     23 березня 2023 року в читальній залі № 3 бібліотеки ВТЕІ ДТЕУ для здобувачів вищої освіти в рамках освітніх програм від Міжнародного Фонду захисту бджіл була проведена лекція «Здоров'я на крилах бджіл» з метою поширення інформації про апіфітодієтетику, як напрямок відновлення і збереження здоров'я нації. Лекцію провела регіональний представник національного проєкту ФітапіСвіт у Вінницькій області Оксана Ткачук.
     Студенти мали можливість дізнатися багато корисної та цікавої інформації про те, яку користь приносять бджоли. Серед комах, що мешкають на планеті, бджола – найкорисніша для людини. Бджоли виробляють такі речовини, як мед, маточне молочко, бджолину отруту, прополіс, пергу, віск. Продукти бджільництва натуральні, цілющі і використовуються в лікуванні хвороб, кулінарії, косметиці та в якості біодобавки.
     До цієї лекції співробітники бібліотеки підготували виставку «Здоров'я на крилах бджіл», на якій були представлені матеріали з періодичних видань.
     Слухачі висловили щиру подяку Оксані Ткачук за цікаву та пізнавальну лекцію.

До уваги користувачів

Згідно з правилами користування бібліотекою ВТЕІ ДТЕУ всі користувачі бібліотеки 1-5 курсів зобов’язані до кінця навчального року повернути на абонементи всю літературу або перереєструвати її для подальшого користування. При втраті будь-якого друкованого документу (книги, навчально-методичної літератури) необхідно зробити рівноцінну заміну. Виконання цих вимог є обов’язковим при підписанні обхідних листів.

Контакти

Бібліотека ВТЕІ 21036 м. Вінниця,

Хмельницьке шосе, 25 тел. 8(0432)550441,

читальна зала №1: тел. 8(0432)550417,

ел. адреса: biblioteka@vtei.edu.ua

Please publish modules in offcanvas position.