• 8(0432)550441
  • Email biblioteka@vtei.edu.ua

Відділ обслуговування користувачів

Зав. відділу

Літвінова Олена Євгеніївна Тел. 55-04-41 ( вн. 74-37) 

     Відділ обслуговування є структурним підрозділом бібліотеки, що забезпечує бібліотечне обслуговування науковою, навчальною та методичною літературою всі категорії користувачів у відповідності з напрямками науково-дослідної та навчально-виховної роботи інституту. Структура відділу: абонемент наукової літератури, абонемент навчальної літератури та 3 читальних зали.

Абонементи

Абонемент наукової літератури

     Абонемент наукової літератури є підрозділом бібліотеки, що забезпечує інформаційно-бібліотечне обслуговування науковою, науково-популярною та навчальною 
літературою всі категорії користувачів: викладачів, аспірантів, магістрантів, студентів та співробітників інституту. На науковому абонементі зосереджені наукові видання для поглибленого вивчення навчальних дисциплін, написання рефератів, курсових, дипломних та магістерських робіт. Здійснює видачу літератури додому. Обслуговування користувачів здійснюється в автоматизованому режимі за допомогою АБІС «УФД/Бібліотека».               Співробітники відділу стежать за термінами повернення книг і ведуть роботу по ліквідації читацької заборгованості. Студенти обслуговуються при наявності читацького квитка. Література видається терміном на один семестр, по закінченні якого студенти зобов'язані її повернути, або продовжити термін користування на наступний семестр. Література підвищеного попиту видається на 10 діб. На абонементі постійно експонуються книжкові виставки нових надходжень, тематичні виставки на допомогу навчальному процесу.

Абонемент навчальної літератури

     Абонемент навчальної літератури є підрозділом бібліотеки, що забезпечує бібліотечне обслуговування навчальною літературою студентів всіх курсів та спеціальностей.Обслуговування читачів здійснюється в автоматизованому режимі за допомогою АБІС «УФД/Бібліотека» при наявності читацького квитка. Співробітники відділу стежать за термінами повернення книг і ведуть роботу з боржниками. Література видається терміном на один семестр, по закінченні якого студенти зобов'язані її повернути, або продовжити термін користування на наступний семестр. 

Читальні зали

     В структурі бібліотеки інституту 3 читальних зали, які функціонують в кожному навчальному корпусі інституту. Читальні зали є підрозділами бібліотеки, що забезпечують обслуговування всіх категорій користувачів: викладачів, аспірантів, магістрантів, студентів та співробітників інституту. У фондах читальних залів міститься навчальна, наукова література, збірники наукових праць, словники, довідники, енциклопедичні видання. У фондах спеціалізованого читального залу періодичних та методичних видань до послуг користувачів бібліотеки представлено більше 150 назв вітчизняних та зарубіжних періодичних видань, а також методичні видання для самостійної роботи студентів.

 

До уваги користувачів

Згідно з правилами користування бібліотекою ВТЕІ ДТЕУ всі користувачі бібліотеки 1-5 курсів зобов’язані до кінця навчального року повернути на абонементи всю літературу або перереєструвати її для подальшого користування. При втраті будь-якого друкованого документу (книги, навчально-методичної літератури) необхідно зробити рівноцінну заміну. Виконання цих вимог є обов’язковим при підписанні обхідних листів.

Контакти

Бібліотека ВТЕІ 21036 м. Вінниця,

Хмельницьке шосе, 25 тел. 8(0432)550441,

читальна зала №1: тел. 8(0432)550417,

ел. адреса: biblioteka@vtei.edu.ua

Please publish modules in offcanvas position.