• 8(0432)550441
  • Email biblioteka@vtei.edu.ua
     Бібліотека є структурним підрозділом інституту, який забезпечує інформацією науковий та навчально-виховний процес закладу вищої освіти. До послуг користувачів два абонементи видачі літератури, три читальних зали. Бібліотечний фонд формується відповідно до профілю навчального закладу та потреб користувачів, комплектується найновішими виданнями з питань економіки, фінансів, менеджменту, бізнесу, інформаційних систем і технологій, періодичними виданнями, методичними та інформаційними матеріалами і нараховує більше 244 тисячі книг та електронних видань.
     Головна функція бібліотеки – інформаційне забезпечення освітнього та науково-дослідного процесів закладу вищої освіти. Особливістю бібліотечного обслуговування є пошук інформації за допомогою електронного каталогу, створеного на основі автоматизованої бібліотечної інформаційної системи „УФД /Бібліотека", яка впроваджена в бібліотеці з 1998 року. Створено автоматизовані робочі місця, які об’єднані в локальну загальноінститутську мережу із підключенням до всесвітньої мережі Інтернет. Всі технологічні процеси в бібліотеці – автоматизовані.
     Формуючи свою подальшу стратегію розвитку, бібліотека інституту бере активну участь у всіх перетвореннях, що відбуваються в навчальному закладі, швидко відгукується на вимоги часу.
Мапа

До уваги користувачів

Згідно з правилами користування бібліотекою ВТЕІ ДТЕУ всі користувачі бібліотеки 1-5 курсів зобов’язані до кінця навчального року повернути на абонементи всю літературу або перереєструвати її для подальшого користування. При втраті будь-якого друкованого документу (книги, навчально-методичної літератури) необхідно зробити рівноцінну заміну. Виконання цих вимог є обов’язковим при підписанні обхідних листів.

Контакти

Бібліотека ВТЕІ 21036 м. Вінниця,

Хмельницьке шосе, 25 тел. 8(0432)550441,

читальна зала №1: тел. 8(0432)550417,

ел. адреса: biblioteka@vtei.edu.ua

Please publish modules in offcanvas position.