• 8(0432)550441
  • Email biblioteka@vtei.edu.ua

Відділ комплектування та наукової обробки документів

Завідувач відділу

Денисюк Ганна Анатоліївна

Освіта: Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, 2006 р., Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, 2017 р.

Посада: завідувач відділу

В інституті працює: з 1999 р.

Напрямок роботи: забезпечення роботи відділу з питань формування фонду бібліотеки; організація обліку, наукового та технічного опрацювання літератури, періодичних видань, що надходять до бібліотеки; прийом нових надходжень, складання актів прийому літератури; введення в електронний каталог нових надходжень та реєстрація періодики; формування списків рекомендованої літератури з навчальних дисциплін; контроль обліку використаних та списаних коштів; здійснення електронного інвентарного та сумарного обліку нових надходжень; організація інвентаризації бібліотечного фонду; здійснення списання зношеної та застарілої літератури; оформлення книг взамін загублених, їх оприбуткування; робота з обмінним фондом бібліотеки;
ведення обліку електронних документів; подання статистичних даних про роботу відділу до річного звіту; участь в конференціях методичного об’єднання ВНМУ.

 

 

До уваги користувачів

Згідно з правилами користування бібліотекою ВТЕІ ДТЕУ всі користувачі бібліотеки 1-5 курсів зобов’язані до кінця навчального року повернути на абонементи всю літературу або перереєструвати її для подальшого користування. При втраті будь-якого друкованого документу (книги, навчально-методичної літератури) необхідно зробити рівноцінну заміну. Виконання цих вимог є обов’язковим при підписанні обхідних листів.

Контакти

Бібліотека ВТЕІ 21036 м. Вінниця,

Хмельницьке шосе, 25 тел. 8(0432)550441,

читальна зала №1: тел. 8(0432)550417,

ел. адреса: biblioteka@vtei.edu.ua

Please publish modules in offcanvas position.