• 8(0432)550441
  • Email biblioteka@vtei.edu.ua

«ЧОРНОБИЛЬ…ТРАГЕДІЯ…ПАМ'ЯТЬ»

«ЧОРНОБИЛЬ…ТРАГЕДІЯ…ПАМ'ЯТЬ»

     30 років минуло з того часу, коли увесь світ сколихнула жахлива трагедія ХХ століття – аварія на Чорнобильській АЕС.

   З цієї нагоди за сприянням заступників декана факультету товарознавства, туризму та готельно-ресторанної справи Білоус І.М. та Рябенької М.О. в читальній залі була проведена година-реквієм «А душа людська пам’ятатиме вас…», підготовлена студентами гр. ТКЛ-11 (куратор Григоренко І. В.) спільно із працівниками бібліотеки.

     До заходу була організована книжкова виставка «ЧОРНОБИЛЬ…ТРАГЕДІЯ…ПАМ'ЯТЬ». Серед представлених книг – художні, публіцистичні твори про Чорнобиль, документальні спогади учасників ліквідації аварії з фондів бібліотеки інституту.

     Чорний день Чорнобильської трагедії продовжує хвилювати людей – і тих, кого він зачепив чорним крилом і тих, хто народився після трагедії.

       Учасники заходу виразили шану та подяку приборкувачам Чорнобильського лиха. Низький уклін Героям Чорнобиля.

  

До уваги користувачів

Згідно з правилами користування бібліотекою ВТЕІ ДТЕУ всі користувачі бібліотеки 1-5 курсів зобов’язані до кінця навчального року повернути на абонементи всю літературу або перереєструвати її для подальшого користування. При втраті будь-якого друкованого документу (книги, навчально-методичної літератури) необхідно зробити рівноцінну заміну. Виконання цих вимог є обов’язковим при підписанні обхідних листів.

Контакти

Бібліотека ВТЕІ 21036 м. Вінниця,

Хмельницьке шосе, 25 тел. 8(0432)550441,

читальна зала №1: тел. 8(0432)550417,

ел. адреса: biblioteka@vtei.edu.ua

Please publish modules in offcanvas position.