• 8(0432)550441
  • Email biblioteka@vtei.edu.ua

Майстерня радості

Майстерня радості

    28 березня 2019 року в читальній залі №3 бібліотеки відбувся майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки, який провела майстриня Ніна Василівна Новохацька, яка ознайомила студентів груп М-11д, МБ-22д, МЗД-21д, КПР-21д ФПР-21 ФЕМП та співробітників бібліотеки з історією виникнення,  сакральним значенням,  її різновидами та технікою виконання.

    Учасники дізналися, що лялька-мотанка  є родинним оберегом: захисницею від усіляких хвороб, символом щасливого подружнього життя, берегинею домашнього вогнища. Опановувати технологію виготовлення ляльки-мотанки  мала за обов'язок кожна українська дівчина, так як вишити рушник собі на весілля. І неодмінно дівчина це робила у гарному настрої, з чистими  та світлими думками та молитвами. 

    Також присутні дізналися, що  процес «мотання» ляльки вважається гарним психотерапевтичним засобом, заряджає позитивною енергією. Гостя зауважила, що лялька, зроблена власноруч, сповнена любові і тепла.       

    До виготовлення ляльки-мотанки всі поставилися сумлінно, виконували все правильно, і в них вийшли дуже гарні ляльки-мотанки, адже вони сприяють поглибленню знань про етнічну самобутність українців та допомагають відродити традиції нашого народу.

 

 

До уваги користувачів

Згідно з правилами користування бібліотекою ВТЕІ ДТЕУ всі користувачі бібліотеки 1-5 курсів зобов’язані до кінця навчального року повернути на абонементи всю літературу або перереєструвати її для подальшого користування. При втраті будь-якого друкованого документу (книги, навчально-методичної літератури) необхідно зробити рівноцінну заміну. Виконання цих вимог є обов’язковим при підписанні обхідних листів.

Контакти

Бібліотека ВТЕІ 21036 м. Вінниця,

Хмельницьке шосе, 25 тел. 8(0432)550441,

читальна зала №1: тел. 8(0432)550417,

ел. адреса: biblioteka@vtei.edu.ua

Please publish modules in offcanvas position.