• 8(0432)550441
  • Email biblioteka@vtei.edu.ua

Вшановуючи пам'ять Михайла Коцюбинського

В сонячний вересневий день напередодні 152-ї річниці з Дня народження М.М.Коцюбинського студенти факультету економіки, менеджменту та права на чолі із заступником декана Андрущенко Н.О. вшанували пам'ять автора знаменитих «Тіней забутих предків», «Fata morgana», «Intermezzo» та інших творів покладанням живих квітів до барельєфу. Відомо, що в головному корпусі інституту наш земляк склав екстерном іспит на звання народного вчителя. 

 

Не випадково М. Коцюбинського називають «Великим Сонцепоклонником», адже вся його творчість наснажена сонячним оптимізмом, вірою у високе призначення людини на Землі.

Варто відзначити те, що його надбання назавжди залишаться в серцях його читачів і будуть важливим дороговказом на шляху українців до кращого майбутнього.

 

До уваги користувачів

Згідно з правилами користування бібліотекою ВТЕІ ДТЕУ всі користувачі бібліотеки 1-5 курсів зобов’язані до кінця навчального року повернути на абонементи всю літературу або перереєструвати її для подальшого користування. При втраті будь-якого друкованого документу (книги, навчально-методичної літератури) необхідно зробити рівноцінну заміну. Виконання цих вимог є обов’язковим при підписанні обхідних листів.

Контакти

Бібліотека ВТЕІ 21036 м. Вінниця,

Хмельницьке шосе, 25 тел. 8(0432)550441,

читальна зала №1: тел. 8(0432)550417,

ел. адреса: biblioteka@vtei.edu.ua

Please publish modules in offcanvas position.