• 8(0432)550441
  • Email biblioteka@vtei.edu.ua

Барвиста мозаїка творчості Валентини Сторожук

8 грудня 2016р. в читальній залі №1 відбулась зустріч студентів факультету торгівлі, маркетингу та сфери обслуговування гр.ГРС-11(куратор Лук’янець А.В.) з майстринею слова, вінницькою поетесою і письменницею, фольклористкою, краєзнавцем, заступником головного редактора журналу «Вінницький край», членом Національної спілки письменників України, заслуженим працівником культури України Валентиною Сторожук. 

Учасники заходу знайомились з новими книгами авторки, спілкувалися з письменницею, слухали поезії у її виконані, а також переглянули відеопрезентацію про багатогранну творчість Валентини Сторожук та буктрейлер на книгу «Переклад з ластовиної», підготовлені працівниками бібліотеки.  

Захід відбувся у вигляді діалогу, прозвучало чимало запитань щодо творчих і людських уподобань авторки, її поглядів на сучасну українську літературу.

         Сподіваємось, що зустріч з Валентиною Сторожук залишила в студентських  серцях тепло і радість від спілкування, бажання прочитати її твори, які є у фондах книгозбірні.

До уваги користувачів

Згідно з правилами користування бібліотекою ВТЕІ ДТЕУ всі користувачі бібліотеки 1-5 курсів зобов’язані до кінця навчального року повернути на абонементи всю літературу або перереєструвати її для подальшого користування. При втраті будь-якого друкованого документу (книги, навчально-методичної літератури) необхідно зробити рівноцінну заміну. Виконання цих вимог є обов’язковим при підписанні обхідних листів.

Контакти

Бібліотека ВТЕІ 21036 м. Вінниця,

Хмельницьке шосе, 25 тел. 8(0432)550441,

читальна зала №1: тел. 8(0432)550417,

ел. адреса: biblioteka@vtei.edu.ua

Please publish modules in offcanvas position.