• 8(0432)550441
  • Email biblioteka@vtei.edu.ua

Майстер-клас зі SWEET-дизайну в бібліотеці

Квіти з цукерками – оригінально і святково.

З приходом весни всі традиційно думають-гадають, як незвично привітати своїх близьких дівчат та жінок. Квіти та цукерки – найпопулярніший подарунок до будь-якого свята. Винахідливі умільці придумали, як об’єднати ці два компоненти і створити оригінальний подарунок. Одним із напрямів оформлення подарунків є SWEET-дизайн. Техніка створення «солодких букетів» доволі цікава. І найважливіше в ній... не з`їсти головні компоненти раніше запланованого часу.

Бібліотекар Ольга Вовк у вільний час займається SWEET-дизайном - створенням букетів з цукерками. Своїм захопленням вона поділилась на МК зі студентами ОФФ нашого інституту. Трохи зусиль, гарний настрій, допомога майстра - і в руках студентів підручні матеріали перетворилися на чарівні весняні квіти з солодким сюрпризом. Весна у стінах читальної зали наступила вчасно, незважаючи на погоду за вікном.

До уваги користувачів

Згідно з правилами користування бібліотекою ВТЕІ ДТЕУ всі користувачі бібліотеки 1-5 курсів зобов’язані до кінця навчального року повернути на абонементи всю літературу або перереєструвати її для подальшого користування. При втраті будь-якого друкованого документу (книги, навчально-методичної літератури) необхідно зробити рівноцінну заміну. Виконання цих вимог є обов’язковим при підписанні обхідних листів.

Контакти

Бібліотека ВТЕІ 21036 м. Вінниця,

Хмельницьке шосе, 25 тел. 8(0432)550441,

читальна зала №1: тел. 8(0432)550417,

ел. адреса: biblioteka@vtei.edu.ua

Please publish modules in offcanvas position.