• 8(0432)550441
  • Email biblioteka@vtei.edu.ua

Майстер-клас

30 березня 2018 року в читальній залі №3 бібліотеки інституту був проведений майстер-клас. Учасниками майстер-класу та авторами перших шедеврів писанкарства стали студенти факультету економіки, менеджменту та права на чолі з заступником декана Наталією Андрущенко та співробітники книгозбірні.

Своїми знаннями та умінням писати великодню писанку поділилася відома у Вінниці майстриня – Вікторія Кушніренко, яка розповіла та продемонструвала всі етапи її виготовлення. Яскравим доповненням до розповіді майстрині стала тематична книжкова експозиція «Великодня радість землю обіймає». 

По завершенню майстер-класу учасники отримали власне творіння, писанку-оберіг, що має найпотужнішу енергетику, адже розписувалась вона з добрими намірами і побажаннями.

Майстер-клас пройшов у доброзичливому невимушеному форматі за сприяння первинної профспілкової організації інституту.

До уваги користувачів

Згідно з правилами користування бібліотекою ВТЕІ ДТЕУ всі користувачі бібліотеки 1-5 курсів зобов’язані до кінця навчального року повернути на абонементи всю літературу або перереєструвати її для подальшого користування. При втраті будь-якого друкованого документу (книги, навчально-методичної літератури) необхідно зробити рівноцінну заміну. Виконання цих вимог є обов’язковим при підписанні обхідних листів.

Контакти

Бібліотека ВТЕІ 21036 м. Вінниця,

Хмельницьке шосе, 25 тел. 8(0432)550441,

читальна зала №1: тел. 8(0432)550417,

ел. адреса: biblioteka@vtei.edu.ua

Please publish modules in offcanvas position.