• 8(0432)550441
  • Email biblioteka@vtei.edu.ua

Небесна Сотня у вирій полетіла

До Дня пам’яті героїв Небесної Сотні 18 лютого 2016р. в читальній залі бібліотеки відбулася година пам’яті «Небесна Сотня у вирій полетіла».

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. «Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі» - такими словами ведучі Саєнко Ярослав та Ярош Вікторія розпочали захід.

Учасники патріотичного дійства студенти гр. ДФ-11 Оленіч Аліна, Горанська Катерина, Божок Марина, Терещук Марина, Покиньборода Альона (куратор Демченко О.П.) та гр. ФП- 31Базалицький Ігор та Гандзюк Віталій своїми виступами проникливо передали атмосферу подій Майдану. Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять героїв Небесної Сотні.

З допомогою інтерактивних технічних засобів студенти мали можливість побачити все те, з чого починались події, які сколихнули весь світ. Про героїв Небесної Сотні, наших земляків – Валерія Брезденюка, Леоніда Полянського та Максима Шимка присутні дізналися з відеослайдів.

Під час заходу звучали пісні, які надихали, підтримували, і врешті, стали окремим гімном Євромайдану.

Увагу присутніх привернула книжково - ілюстративна виставка «А Сотню вже зустріли небеса…» на якій представлені книги, періодичні видання, портрети героїв- земляків.

Працівники бібліотеки презентували буктрейлер на книгу-проект Оксани Забужко «Літопис самовидців. Дев’ять місяців українського спротиву», яка є у фондах книгозбірні.

Герої Небесної Сотні відлетіли у Вічність, але назавжди залишилися у нашій пам’яті.

 

 

До уваги користувачів

Згідно з правилами користування бібліотекою ВТЕІ ДТЕУ всі користувачі бібліотеки 1-5 курсів зобов’язані до кінця навчального року повернути на абонементи всю літературу або перереєструвати її для подальшого користування. При втраті будь-якого друкованого документу (книги, навчально-методичної літератури) необхідно зробити рівноцінну заміну. Виконання цих вимог є обов’язковим при підписанні обхідних листів.

Контакти

Бібліотека ВТЕІ 21036 м. Вінниця,

Хмельницьке шосе, 25 тел. 8(0432)550441,

читальна зала №1: тел. 8(0432)550417,

ел. адреса: biblioteka@vtei.edu.ua

Please publish modules in offcanvas position.