• 8(0432)550441
  • Email biblioteka@vtei.edu.ua

Шевченкове слово в віках не старіє

З нагоди відзначення 202-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря 10 березня 2016 року в читальній залі №3 бібліотеки інституту відбулося літературно-мистецьке свято «Шевченкове слово в віках не старіє».

У заході взяли участь здобувачі вищої освіти обліково-фінансового факультету гр.ОАП-11, ДФК-11 та ДФ-11. Ведучі свята Колеснік Наталія та Саєнко Ярослав нагадали присутнім не лише про переломні моменти життя Т. Шевченка, а й влучні рядки поетичного слова, які тісно переплітаються з біографією поета.

 

Високою майстерністю декламування поеми Тараса Шевченка «Тополя» вразили усіх присутніх Фурман Аліна, Якименко Людмила, Мельничук Дар’я. Також емоційно звучали твори Кобзаря у виконанні інших учасників дійства. Окрасою свята були українські народні пісні та інструментальні твори у виконанні Коваль Анни, Отрощенка Олександра та Бистрицького Костянтина, студентів Вінницького училища культури і мистецтв ім. М.Леонтовича. Справжньою родзинкою стала інсценівка про дитинство Тараса у виконані учня 1-го класу ЗОШ №23 Івана Вовка. Використовуючи інтерактивні технічні засоби працівники бібліотеки запропонували присутнім переглянути слайди про життєвий шлях Кобзаря та його перебування на Поділлі. Матеріали представлені на книжково-ілюстративній виставці «Шляхами великої долі» показали широкий спектр літературно-художньої спадщини поета, розуміння творчості Шевченка прийдешніми поколіннями. Шевченківське свято пройшло в емоційно-піднесеній та доброзичливій атмосфері.

До уваги користувачів

Згідно з правилами користування бібліотекою ВТЕІ ДТЕУ всі користувачі бібліотеки 1-5 курсів зобов’язані до кінця навчального року повернути на абонементи всю літературу або перереєструвати її для подальшого користування. При втраті будь-якого друкованого документу (книги, навчально-методичної літератури) необхідно зробити рівноцінну заміну. Виконання цих вимог є обов’язковим при підписанні обхідних листів.

Контакти

Бібліотека ВТЕІ 21036 м. Вінниця,

Хмельницьке шосе, 25 тел. 8(0432)550441,

читальна зала №1: тел. 8(0432)550417,

ел. адреса: biblioteka@vtei.edu.ua

Please publish modules in offcanvas position.