• 8(0432)550441
  • Email biblioteka@vtei.edu.ua

Літературна зустріч у бібліотеці

24 березня 2016 року в читальній залі №3 для здобувачів вищої освіти обліково-фінансового факультету відбулась літературна зустріч з молодим  вінницьким поетом та науковцем  Вадимом Василенком.

 

Вадим Василенко – аспірант Інституту літератури ім. Т. Шевченка Національної академії наук України, автор понад 30 фахових статей з української літератури. Його наукові інтереси: українська еміграційна література міжвоєнної та повоєнної доби. Тож невипадково темою зустрічі була розповідь про життєвий і творчий шлях української письменниці - емігрантки Ольги Мак, яка була відомою на Заході, але забутою на рідній землі. У 1958 році Ольга Мак претендувала на Нобелівську премію в галузі літератури. Зустріч пройшла у творчій та емоційній атмосфері.

До уваги користувачів

Згідно з правилами користування бібліотекою ВТЕІ ДТЕУ всі користувачі бібліотеки 1-5 курсів зобов’язані до кінця навчального року повернути на абонементи всю літературу або перереєструвати її для подальшого користування. При втраті будь-якого друкованого документу (книги, навчально-методичної літератури) необхідно зробити рівноцінну заміну. Виконання цих вимог є обов’язковим при підписанні обхідних листів.

Контакти

Бібліотека ВТЕІ 21036 м. Вінниця,

Хмельницьке шосе, 25 тел. 8(0432)550441,

читальна зала №1: тел. 8(0432)550417,

ел. адреса: biblioteka@vtei.edu.ua

Please publish modules in offcanvas position.