• 8(0432)550441
  • Email biblioteka@vtei.edu.ua

Їм у віках судилося безсмертя…

8 травня Україна разом з усім цивілізованим світом відзначає День пам'яті та примирення!    

Нашими духовними цінностями сьогодні є священна пам'ять і глибока повага до тих, хто пройшов страшну і сувору школу війни, хто у повоєнні роки відбудовував зруйновані міста та села, хто був і є для нас прикладом любові до Батьківщини, зразком витримки, мудрості й терпіння, щирої віри у щасливе майбутнє нашої незалежної держави. З вдячністю згадуємо тих, хто віддав власне життя за щасливе майбутнє своїх нащадків.

Перемога дісталася нечувано дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників. Сьогодні, як ніколи, ми розуміємо ціну життя та перемоги.

Крізь полум'я боїв, страждання і смерть, крізь гіркоту поразок та непоправні втрати йшов наш народ до великої перемоги. Ми віддаємо шану всім, хто у жорстокій битві виборював нашу свободу, хто захищав землю від нацизму.

В читальній залі №3 бібліотеки ВТЕІ ДТЕУ представлена виставка   «Їм у віках судилося безсмертя…».

 

    

До уваги користувачів

Згідно з правилами користування бібліотекою ВТЕІ ДТЕУ всі користувачі бібліотеки 1-5 курсів зобов’язані до кінця навчального року повернути на абонементи всю літературу або перереєструвати її для подальшого користування. При втраті будь-якого друкованого документу (книги, навчально-методичної літератури) необхідно зробити рівноцінну заміну. Виконання цих вимог є обов’язковим при підписанні обхідних листів.

Контакти

Бібліотека ВТЕІ 21036 м. Вінниця,

Хмельницьке шосе, 25 тел. 8(0432)550441,

читальна зала №1: тел. 8(0432)550417,

ел. адреса: biblioteka@vtei.edu.ua

Please publish modules in offcanvas position.