• 8(0432)550441
  • Email biblioteka@vtei.edu.ua

Виставка-інсталяція «Ми з України – козацького роду» до Дня українського козацтва

14 жовтня на свято Покрови Пресвятої Богородиці в Україні відзначається День українського козацтва. Божа Матір завжди вважалася покровителькою козацтва.

Козаки глибоко й щиро шанували образ Покрови Божої Матері, вірили в її силу й урочисто святкували цей день, тому у народі закріпилася й друга назва свята – Козацька Покрова.

На Січі запорозькі козаки збудували церкву на честь Покрови Богородиці з її іконою. У цей день козаки збирали Велику раду, на котрій обирали гетьмана й визначалися з подальшими військовими планами.

В читальному залі №3 співробітники бібліотеки підготували виставку-інсталяцію до Дня українського козацтва «Ми з України – козацького роду». 

Запрошуємо усіх до перегляду.

До уваги користувачів

Згідно з правилами користування бібліотекою ВТЕІ ДТЕУ всі користувачі бібліотеки 1-5 курсів зобов’язані до кінця навчального року повернути на абонементи всю літературу або перереєструвати її для подальшого користування. При втраті будь-якого друкованого документу (книги, навчально-методичної літератури) необхідно зробити рівноцінну заміну. Виконання цих вимог є обов’язковим при підписанні обхідних листів.

Контакти

Бібліотека ВТЕІ 21036 м. Вінниця,

Хмельницьке шосе, 25 тел. 8(0432)550441,

читальна зала №1: тел. 8(0432)550417,

ел. адреса: biblioteka@vtei.edu.ua

Please publish modules in offcanvas position.