• 8(0432)550441
  • Email biblioteka@vtei.edu.ua

Вінницький обласний краєзнавчий музей – туристична перлина Поділля

30 вересня 2021 року в читальній залі №1 бібліотеки інституту з нагоди Всесвітнього дня туризму відбувся тематичний захід «Вінницький обласний краєзнавчий музей – туристична перлина Поділля» для здобувачів вищої освіти спеціальності «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа».
Спікер заходу, Катерина Сичова, завідувач відділу науково-освітньої, виставкової та рекламної роботи Вінницького обласного краєзнавчого музею, ознайомила здобувачів вищої освіти із засадами й напрямками музейної роботи. Завдяки застосуванню мультимедійних матеріалів показала яскраві сторінки музейного життя та спробувала дати відповідь на питання «Чим особливий ВОКМ?». Студенти змогли особисто взяти участь у музейному «інтерактиві», який реалізовується під час проведення тематичних екскурсій та різних творчих проєктів як у залах Вінницького обласного краєзнавчого музею, так і поза його межами.
Захід був цікавим і пізнавальним, дякуємо його організаторам і учасникам.
Співробітники бібліотеки щиро вдячні директору Висоцькій Катерині Іванівні та колективу Вінницького обласного краєзнавчого музею за подаровані бібліотеці інституту цінні та цікаві видання, які поповнять книжковий фонд нашої книгозбірні.
 

До уваги користувачів

Згідно з правилами користування бібліотекою ВТЕІ ДТЕУ всі користувачі бібліотеки 1-5 курсів зобов’язані до кінця навчального року повернути на абонементи всю літературу або перереєструвати її для подальшого користування. При втраті будь-якого друкованого документу (книги, навчально-методичної літератури) необхідно зробити рівноцінну заміну. Виконання цих вимог є обов’язковим при підписанні обхідних листів.

Контакти

Бібліотека ВТЕІ 21036 м. Вінниця,

Хмельницьке шосе, 25 тел. 8(0432)550441,

читальна зала №1: тел. 8(0432)550417,

ел. адреса: biblioteka@vtei.edu.ua

Please publish modules in offcanvas position.