Вересневими сонячними днями у період масової видачі літератури в бібліотеці інституту для студентів 1 курсу проходять заняття з організації самостійної роботи студентів у бібліотеці.
![📖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/1f4d6.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![🧐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdd/1/16/1f9d0.png)
Адже високий рівень інформаційної культури студента є запорукою його успішного навчання.
View the embedded image gallery online at:
http://lib.vtei.edu.ua/index.php/component/content/article/8-novyny/199-orhanizatsii-samostiinoi-roboty-studentiv-u-bibliotetsi?Itemid=108#sigFreeId550c12609a
http://lib.vtei.edu.ua/index.php/component/content/article/8-novyny/199-orhanizatsii-samostiinoi-roboty-studentiv-u-bibliotetsi?Itemid=108#sigFreeId550c12609a