• 8(0432)550441
  • Email biblioteka@vtei.edu.ua

Інформаційна безпека у соціальних медіа

23 квітня 2021 р. в рамках діяльності МО бібліотек ЗВО м. Вінниці відбувся науково-практичний семінар «Інформаційна безпека у соціальних медіа». Спікер заходу – Олеся Войтович, кандидат технічних наук, доцент кафедри захисту інформації ВНТУ, розповіла учасникам семінару про соціальні медіа, ознайомила із загальними правилами роботи з інформацією та персональною інформаційною безпекою.
За словами спікера пані Олесі «Інформація – це нафта сучасного світу». Вміння та навички критично її оцінювати, розуміти, поширювати є важливими елементами базових здібностей сучасної особистості.
Щиро дякуємо пані Олесі за те, що підтримала бібліотечну спільноту в ініціативі розвивати фахові знання та індивідуальні вміння в сфері інформаційної та медійної грамотності.
 
 

До уваги користувачів

Згідно з правилами користування бібліотекою ВТЕІ ДТЕУ всі користувачі бібліотеки 1-5 курсів зобов’язані до кінця навчального року повернути на абонементи всю літературу або перереєструвати її для подальшого користування. При втраті будь-якого друкованого документу (книги, навчально-методичної літератури) необхідно зробити рівноцінну заміну. Виконання цих вимог є обов’язковим при підписанні обхідних листів.

Контакти

Бібліотека ВТЕІ 21036 м. Вінниця,

Хмельницьке шосе, 25 тел. 8(0432)550441,

читальна зала №1: тел. 8(0432)550417,

ел. адреса: biblioteka@vtei.edu.ua

Please publish modules in offcanvas position.