• 8(0432)550441
  • Email biblioteka@vtei.edu.ua

Хустка долі берегиня

7 грудня 2020 року, у день великомучениці Катерини, покровительки жіноцтва, українська спільнота всього світу відзначає Всесвітній день української хустки! Минулого року з ініціативи вінницьких активісток вперше пройшло таке свято. Цьогоріч воно набуло нових форм та виявів, зокрема, у Книзі рекордів України з'явилась номінація «Міжнародний флешмоб протягом доби. Найбільша кількість жінок в українських хустках», яка зафіксує новий Національний рекорд.

Бібліотека ВТЕІ КНТЕУ також долучилась до флешмобу #Українська_ Хустка_#ДУХ та #Берегине_моя_українська_хустко. До Дня української хустки в читальній залі №2 бібліотеки інституту презентовано виставку-вернісаж  «Хустка - долі берегиня»! Здавна хустина була атрибутом української жінки. Бо, дійсно, українська хустина - це незамінна прикраса для свята, яка здавна відігравала магічну роль, була оберегом, нею пишалися і дорожили!

 Неймовірно красиві хустини в народному стилі зелених, червони, білих кольорів уквітчали нашу бібліотеку. А хустки усміхалися квітами, підморгували таємничими орнаментами. Ось така вона – звичайна хустка, родинний оберіг, краса українського народу. Нехай барвисті, як сад навесні, мерехтливі, як світанки над річкою, наші рідні українські хустки залишаються в серці кожної українки.

 

До уваги користувачів

Згідно з правилами користування бібліотекою ВТЕІ ДТЕУ всі користувачі бібліотеки 1-5 курсів зобов’язані до кінця навчального року повернути на абонементи всю літературу або перереєструвати її для подальшого користування. При втраті будь-якого друкованого документу (книги, навчально-методичної літератури) необхідно зробити рівноцінну заміну. Виконання цих вимог є обов’язковим при підписанні обхідних листів.

Контакти

Бібліотека ВТЕІ 21036 м. Вінниця,

Хмельницьке шосе, 25 тел. 8(0432)550441,

читальна зала №1: тел. 8(0432)550417,

ел. адреса: biblioteka@vtei.edu.ua

Please publish modules in offcanvas position.