• 8(0432)550441
  • Email biblioteka@vtei.edu.ua

Голос ніжного серця

Я не можу тебе прирівняти
ні до Заходу, ні до Сходу,
бо в чарівній красі одна ти,
облюбована вільним народом.

      21 березня, саме у Всесві́тній день поезії, студенти нашого інституту мали нагоду познайомитися з поетесою, дитячою письменницею і просто доброю,  щирою, чуйною людиною Галиною Іванівною Рибачук-Прач. Пані Галина ознайомила студентську молодь зі своїм поетичним доробком – збірками поезій «Вірю, надіюся, молюся…», «Любов’ю слова», яку потім подарувала нашим читачам.

     Зустріч пройшла в дуже теплій атмосфері. Студенти та співробітники з задоволенням слухали захоплюючі розповіді поетеси та зворушливі її вірші. Багато пісень Галини Рибачук-Прач покладені на музику та виконуються відомими авторами. Ми теж мали змогу прослухати кілька з них. Студенти задавали багато питань і ніяк не хотіли розлучатися з такою прекрасною людиною як пані Галина.  Побажаємо поетесі реалізації творчих задумів та нових книг. І знову будемо чекати на зустріч з нею в нас в інституті.

 

До уваги користувачів

Згідно з правилами користування бібліотекою ВТЕІ ДТЕУ всі користувачі бібліотеки 1-5 курсів зобов’язані до кінця навчального року повернути на абонементи всю літературу або перереєструвати її для подальшого користування. При втраті будь-якого друкованого документу (книги, навчально-методичної літератури) необхідно зробити рівноцінну заміну. Виконання цих вимог є обов’язковим при підписанні обхідних листів.

Контакти

Бібліотека ВТЕІ 21036 м. Вінниця,

Хмельницьке шосе, 25 тел. 8(0432)550441,

читальна зала №1: тел. 8(0432)550417,

ел. адреса: biblioteka@vtei.edu.ua

Please publish modules in offcanvas position.