• 8(0432)550441
  • Email biblioteka@vtei.edu.ua

День святого Валентина!

     У цей романтичний день Ви зможете не лише поговорити про кохання та отримати корисну інформацію про свято але й надзвичайно цікаво провести свій вільний час:
    До дня всіх закоханих в читальній залі №3 пропонується для перегляду книжкова виставка - інсталяція «Енергія любові – гармонія душі» на якій представлені твори присвячені темі кохання. Адже у всі віки письменники, поети-лірики описували найсвятіше почуття, створювали оди коханню, які стали прекрасними літературними шедеврами. Також до уваги користувачів представлена прес-виставка «Так ніхто не кохав» про романтичні історії кохання відомих особистостей.
Запрошуємо до перегляду!

 

До уваги користувачів

Згідно з правилами користування бібліотекою ВТЕІ ДТЕУ всі користувачі бібліотеки 1-5 курсів зобов’язані до кінця навчального року повернути на абонементи всю літературу або перереєструвати її для подальшого користування. При втраті будь-якого друкованого документу (книги, навчально-методичної літератури) необхідно зробити рівноцінну заміну. Виконання цих вимог є обов’язковим при підписанні обхідних листів.

Контакти

Бібліотека ВТЕІ 21036 м. Вінниця,

Хмельницьке шосе, 25 тел. 8(0432)550441,

читальна зала №1: тел. 8(0432)550417,

ел. адреса: biblioteka@vtei.edu.ua

Please publish modules in offcanvas position.