• 8(0432)550441
  • Email biblioteka@vtei.edu.ua

Сила слова і талант красномовства Валентини Сторожук

У ці березневі сонячні дні відзначає свій ювілей дивовижна людина, яка наповнює світ навколо себе добром, радістю та позитивною енергією чудова вінницька письменниця та поетеса Валентина Сторожук. Її творчість  приваблива і зворушлива, пройнята любов’ю до рідного краю, захоплює своєю щирістю та душевністю!

Пані Валентино, прийміть щирі вітання з нагоди ювілею від колективу бібліотеки ВТЕІ КНТЕУ, її вдячних читачів і всіх шанувальників Вашої поезії. Вітаємо Вас і зичимо життєвих сонцесяйних веселок, домашнього тепла, щастя і радості в родині, міцного здоров'я. Хай Вашій талановитій душі буде завжди затишно, хай поруч будуть тільки добрі люди, а в серці завжди панує тепла, щаслива весна. Здійснення найзаповітніших мрій та успішного втілення в життя всіх творчих задумів. Божого Вам благословення і удачі на довгій-предовгій дорозі життя.

           Бібліотекою ВТЕІ КНТЕУ підготовлено віртуальну книжкову виставку-ювілей 

           «Сила слова і талант красномовства Валентини Сторожук».

До уваги користувачів

Згідно з правилами користування бібліотекою ВТЕІ ДТЕУ всі користувачі бібліотеки 1-5 курсів зобов’язані до кінця навчального року повернути на абонементи всю літературу або перереєструвати її для подальшого користування. При втраті будь-якого друкованого документу (книги, навчально-методичної літератури) необхідно зробити рівноцінну заміну. Виконання цих вимог є обов’язковим при підписанні обхідних листів.

Контакти

Бібліотека ВТЕІ 21036 м. Вінниця,

Хмельницьке шосе, 25 тел. 8(0432)550441,

читальна зала №1: тел. 8(0432)550417,

ел. адреса: biblioteka@vtei.edu.ua

Please publish modules in offcanvas position.