• 8(0432)550441
  • Email biblioteka@vtei.edu.ua

Різдвяна подорож світом

     Різдво – це найдивовижніше свято у всьому світі з традиціями, які формувалися протягом століть. Від походження різдвяної ялинки до різноманітних світових святкувань - ці захоплюючі факти нагадують нам, що магія Різдва долає час і кордони, об'єднуючи людей у дусі любові, радості та єдності. Відзначається воно у багатьох країнах світу 25 грудня. Цього року українці також вперше офіційно відзначатимуть Різдво Христове за новоюліанським календарем. Багато в чому традиції святкування Різдва в різних країнах світу подібні, але кожна культура має свої особливості.
     Хоча здається, що завдяки фільмам та подорожам ми знаємо про Різдво майже усе, але деякі звичаї все ще здатні здивувати і зачарувати навіть досвідчених мандрівників.
     Напередодні Різдва бібліотека ВТЕІ ДТЕУ підготувала віртуальний дайджест «Різдвяна подорож світом», який розкриває традиції святкування Різдва різними народами світу. Запрошуємо до перегляду!

До уваги користувачів

Згідно з правилами користування бібліотекою ВТЕІ ДТЕУ всі користувачі бібліотеки 1-5 курсів зобов’язані до кінця навчального року повернути на абонементи всю літературу або перереєструвати її для подальшого користування. При втраті будь-якого друкованого документу (книги, навчально-методичної літератури) необхідно зробити рівноцінну заміну. Виконання цих вимог є обов’язковим при підписанні обхідних листів.

Контакти

Бібліотека ВТЕІ 21036 м. Вінниця,

Хмельницьке шосе, 25 тел. 8(0432)550441,

читальна зала №1: тел. 8(0432)550417,

ел. адреса: biblioteka@vtei.edu.ua

Please publish modules in offcanvas position.