• 8(0432)550441
  • Email biblioteka@vtei.edu.ua

Вистояли на Майдані - переможемо у війні!

     21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Свято встановлено на честь початку в цей день двох доленосних подій в українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.
     Метою запровадження пам’ятної дати стало донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.
     21 листопада - це той день для українців, коли ми зробили свідомий вибір, коли перебороли у собі страх. Країна продовжує зазнавати фундаментальних змін, бо весь цей час продовжується процес невтомного творення нових інституцій, нових пластів в українському суспільстві.
     Щиро вітаємо з Днем Гідності і Свободи! Бажаємо мирного неба, родинної злагоди, віри в щасливе майбутнє України! Слава Україні! Героям Слава!
     З нагоди свята відділ обслуговування користувачів бібліотеки ВТЕІ ДТЕУ підготував бібліомікс «Вистояли на Майдані - переможемо у війні» https://youtu.be/zMBjmsHNsgs

До уваги користувачів

Згідно з правилами користування бібліотекою ВТЕІ ДТЕУ всі користувачі бібліотеки 1-5 курсів зобов’язані до кінця навчального року повернути на абонементи всю літературу або перереєструвати її для подальшого користування. При втраті будь-якого друкованого документу (книги, навчально-методичної літератури) необхідно зробити рівноцінну заміну. Виконання цих вимог є обов’язковим при підписанні обхідних листів.

Контакти

Бібліотека ВТЕІ 21036 м. Вінниця,

Хмельницьке шосе, 25 тел. 8(0432)550441,

читальна зала №1: тел. 8(0432)550417,

ел. адреса: biblioteka@vtei.edu.ua

Please publish modules in offcanvas position.