• 8(0432)550441
  • Email biblioteka@vtei.edu.ua

Що ви знаєте про бібліотеки?

     30 вересня починаючи з 1998 року згідно з Указом Президента України, бібліотечні працівники відзначають своє професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек. Бібліотека – це справжня скарбниця, яка зберігає пам'ять і мудрість народу. Бібліотека – це кожен день нові читачі і нові знання.
     Співробітники бібліотеки ВТЕІ ДТЕУ прагнуть наповнити полиці новими книгами, а для користувачів бути тим місцем, куди хочеться прийти, де завжди цікаво і захоплююче!
     До Всеукраїнського дня бібліотек відділ обслуговування користувачів підготував віртуальну добірку цікавих фактів з бібліотечної історії «Що ви знаєте про бібліотеки?». Можливо, це стане для наших читачів ще одним з приводів відвідати бібліотеку й дізнатися, що з новинок з’явилося у її фондах. Запрошуємо до перегляду.

До уваги користувачів

Згідно з правилами користування бібліотекою ВТЕІ ДТЕУ всі користувачі бібліотеки 1-5 курсів зобов’язані до кінця навчального року повернути на абонементи всю літературу або перереєструвати її для подальшого користування. При втраті будь-якого друкованого документу (книги, навчально-методичної літератури) необхідно зробити рівноцінну заміну. Виконання цих вимог є обов’язковим при підписанні обхідних листів.

Контакти

Бібліотека ВТЕІ 21036 м. Вінниця,

Хмельницьке шосе, 25 тел. 8(0432)550441,

читальна зала №1: тел. 8(0432)550417,

ел. адреса: biblioteka@vtei.edu.ua

Please publish modules in offcanvas position.