• 8(0432)550441
  • Email biblioteka@vtei.edu.ua

День захисника України

     День захисника України відзначається 14 жовтня, у день Покрови Пресвятої Богородиці, водночас з Днем українського козацтва. Бібліотека ВТЕІ КНТЕУ вітає всіх зі святом. Нехай патріотизм, сила волі та незламна віра в щасливе майбутнє рідної землі стануть вашими вірними друзями на все життя. Миру, добра і процвітання нашій країні!

     Запрошуємо до перегляду книжкової виставки «Свято сильних, мужніх і безстрашних», на якій предсталені книги про історію України, про козацьку епоху, яка надзвичайно багата подіями і героями. Великий інтерес викличуть книги про героїв сьогодення, які хоробро боронять кордони України від агресора, та усіх тих, хто поклав своє життя на Сході країни в ім’я суверенності та єдності нашої держави.

До уваги користувачів

Згідно з правилами користування бібліотекою ВТЕІ ДТЕУ всі користувачі бібліотеки 1-5 курсів зобов’язані до кінця навчального року повернути на абонементи всю літературу або перереєструвати її для подальшого користування. При втраті будь-якого друкованого документу (книги, навчально-методичної літератури) необхідно зробити рівноцінну заміну. Виконання цих вимог є обов’язковим при підписанні обхідних листів.

Контакти

Бібліотека ВТЕІ 21036 м. Вінниця,

Хмельницьке шосе, 25 тел. 8(0432)550441,

читальна зала №1: тел. 8(0432)550417,

ел. адреса: biblioteka@vtei.edu.ua

Please publish modules in offcanvas position.