• 8(0432)550441
  • Email biblioteka@vtei.edu.ua

Михайло Грушевський – творець української державності

           У кожного народу є свої історичні постаті першої величини. До таких велетнів української культури, політичної думки і дій останніх двох століть, безперечно належить  Михайло Грушевський.

Українське державотворення та наука розпочалися з нього. Саме М.Грушевський вписав українців в історію, за його пропозицією гербом УНР було затверджено тризуб, а з-під пера видатного українського діяча вийшло близько двох тисяч праць з історії України, соціології, літератури.

До 150-річчя від дня народження М. С. Грушевського бібліотека інституту презентувала книжково-ілюстративну експозицію «Михайло Грушевський – творець української державності», на якій представлено творчу спадщину публіцистичних і наукових праць з історії України, питань розбудови української держави тощо.

Бібліотека запрошує ознайомитися з експозицією.

До уваги користувачів

Згідно з правилами користування бібліотекою ВТЕІ ДТЕУ всі користувачі бібліотеки 1-5 курсів зобов’язані до кінця навчального року повернути на абонементи всю літературу або перереєструвати її для подальшого користування. При втраті будь-якого друкованого документу (книги, навчально-методичної літератури) необхідно зробити рівноцінну заміну. Виконання цих вимог є обов’язковим при підписанні обхідних листів.

Контакти

Бібліотека ВТЕІ 21036 м. Вінниця,

Хмельницьке шосе, 25 тел. 8(0432)550441,

читальна зала №1: тел. 8(0432)550417,

ел. адреса: biblioteka@vtei.edu.ua

Please publish modules in offcanvas position.