• 8(0432)550441
  • Email biblioteka@vtei.edu.ua

Ми з України - козацького роду

День захисника України - свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.

Українське козацтво – складне й багатогранне явище, яке відіграло важливу роль у долі України та її народу. Завдяки цьому феномену в середині XVII століття була створена українська держава – Гетьманщина, яка продовжила державотворчу традицію нашої нації. Козаки своїм прикладом продемонстрували, що лише в демократичній країні панує порядок, дотримання норм і приписів закону, почуття гордості через приналежність до української держави.

З цієї нагоди в читальній залі №3 організована книжково-ілюстративна виставка «Ми з України - козацького роду» на якій представлені книги та періодичні видання з розповідями про історію козацтва, традиції святкування,  народні прикмети та козацькі звичаї.

Cподіваємось, що виставка допоможе зробити нашу далеку минувшину ближчою та зрозумілою.

До уваги користувачів

Згідно з правилами користування бібліотекою ВТЕІ ДТЕУ всі користувачі бібліотеки 1-5 курсів зобов’язані до кінця навчального року повернути на абонементи всю літературу або перереєструвати її для подальшого користування. При втраті будь-якого друкованого документу (книги, навчально-методичної літератури) необхідно зробити рівноцінну заміну. Виконання цих вимог є обов’язковим при підписанні обхідних листів.

Контакти

Бібліотека ВТЕІ 21036 м. Вінниця,

Хмельницьке шосе, 25 тел. 8(0432)550441,

читальна зала №1: тел. 8(0432)550417,

ел. адреса: biblioteka@vtei.edu.ua

Please publish modules in offcanvas position.