• 8(0432)550441
  • Email biblioteka@vtei.edu.ua

Всеукраїнський диктант національної єдності

Сьогодні у День української писемності та мови Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ долучився до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності, який був зачитаний у прямому ефірі Українського радіо. Написання диктанту відбулось у читальній залі №1 головного корпусу інституту. Особливо активними були студенти факультету торгівлі, маркетингу та сфери обслуговування, груп ХТІ -11 та ГРС -11 на чолі із заступником декана І. О. Мазуркевич, які разом із працівниками бібліотеки інституту перевірили свої знання української мови, і головне, продемонстрували солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці спілкувалися українською мовою і зберегли її для нащадків.

Після написання відбулось жваве обговорення. Студенти виявили бажання відправити свої диктанти для перевірки на Українське радіо.

До уваги користувачів

Згідно з правилами користування бібліотекою ВТЕІ ДТЕУ всі користувачі бібліотеки 1-5 курсів зобов’язані до кінця навчального року повернути на абонементи всю літературу або перереєструвати її для подальшого користування. При втраті будь-якого друкованого документу (книги, навчально-методичної літератури) необхідно зробити рівноцінну заміну. Виконання цих вимог є обов’язковим при підписанні обхідних листів.

Контакти

Бібліотека ВТЕІ 21036 м. Вінниця,

Хмельницьке шосе, 25 тел. 8(0432)550441,

читальна зала №1: тел. 8(0432)550417,

ел. адреса: biblioteka@vtei.edu.ua

Please publish modules in offcanvas position.