• 8(0432)550441
  • Email biblioteka@vtei.edu.ua

Шевченківські дні в бібліотеці

 В історії кожного народу є імена, з якими пов’язана їх слава, велич і національна гордість. Саме таким і є для України ім’я безсмертного Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка. Кожне нове покоління відкриває для себе Шевченка знову і знову. А головну книгу Шевченкового життя – «Кобзар», який став настільною книгою для багатьох поколінь, читають в усіх куточках планети.  

9 березня  2017 року об 11.00 в читальній залі №3 для поціновувачів творчості Тараса Шевченка буде проведена літературна акція «ВТЕІ читає Кобзаря», приурочена до Дня народження поета.

У рамках акції «ВТЕІ читає Кобзаря» учасники матимуть змогу читати твори Т.Шевченка з різних носіїв інформації – книг, планшетів, мобільних телефонів.

 

Запрошуємо до прочитання «Кобзаря» студентів, викладачів та бібліотекарів. 

До уваги користувачів

Згідно з правилами користування бібліотекою ВТЕІ ДТЕУ всі користувачі бібліотеки 1-5 курсів зобов’язані до кінця навчального року повернути на абонементи всю літературу або перереєструвати її для подальшого користування. При втраті будь-якого друкованого документу (книги, навчально-методичної літератури) необхідно зробити рівноцінну заміну. Виконання цих вимог є обов’язковим при підписанні обхідних листів.

Контакти

Бібліотека ВТЕІ 21036 м. Вінниця,

Хмельницьке шосе, 25 тел. 8(0432)550441,

читальна зала №1: тел. 8(0432)550417,

ел. адреса: biblioteka@vtei.edu.ua

Please publish modules in offcanvas position.