• 8(0432)550441
  • Email biblioteka@vtei.edu.ua

Великодня радість землю обіймає

 На порозі – Свято. Свято ясне, мов ризи священників, барвисте, мов вишиті рушники, яскраве, мов писанки, тепле, мов паски. Світлі і радісні дні Христового Воскресіння знову приходять на землю України. Це величне і добре свято несе з собою віру, надію і любов.

Бібліотека щиро вітає користувачів та співробітників зі Світлим Христовим Воскресінням! Бажаємо Вам миру, любові, достатку і смачної паски!

Запрошуємо ознайомитись із традиціями святкування Великодня та відвідати виставку-інсталяцію «Великодня радість землю обіймає», яка представлена в читальній залі №3.

Інформація, представлена на експозиції, знайомить користувачів зі звичаями та традиціями святкування Великодня, розповідає про походження одного з важливих символів цього свята – писанку.

Запрошуємо до перегляду. 

До уваги користувачів

Згідно з правилами користування бібліотекою ВТЕІ ДТЕУ всі користувачі бібліотеки 1-5 курсів зобов’язані до кінця навчального року повернути на абонементи всю літературу або перереєструвати її для подальшого користування. При втраті будь-якого друкованого документу (книги, навчально-методичної літератури) необхідно зробити рівноцінну заміну. Виконання цих вимог є обов’язковим при підписанні обхідних листів.

Контакти

Бібліотека ВТЕІ 21036 м. Вінниця,

Хмельницьке шосе, 25 тел. 8(0432)550441,

читальна зала №1: тел. 8(0432)550417,

ел. адреса: biblioteka@vtei.edu.ua

Please publish modules in offcanvas position.