• 8(0432)550441
  • Email biblioteka@vtei.edu.ua

День Соборності України

В Україні відзначають День Соборності в честь проголошення злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в 1919 році. Сам Акт Злуки був проголошений на урочистому зібранні в Києві, на Софійській площі.

У День Соборності головною традицією є побудова «живого ланцюга». Найперший українці створили в 21 січня 1990 року. Тоді «живий ланцюг», в якому взяли участь 450 тисяч осіб, зв’язав Івано-Франківськ, Львів і Київ. Традиція прижилася і щороку повторюється в багатьох містах України.

До Дня Соборності України в читальній залі №3 бібліотеки інституту організовано книжкову виставку «Сила великої злуки». На експозиції представлено матеріали про об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в одну самостійну соборну державу. Бо саме тоді й збулася віковічна мрія українського народу – жити на своїй землі однією сім’єю, в єдиній державі.

Запрошуємо до перегляду.

До уваги користувачів

Згідно з правилами користування бібліотекою ВТЕІ ДТЕУ всі користувачі бібліотеки 1-5 курсів зобов’язані до кінця навчального року повернути на абонементи всю літературу або перереєструвати її для подальшого користування. При втраті будь-якого друкованого документу (книги, навчально-методичної літератури) необхідно зробити рівноцінну заміну. Виконання цих вимог є обов’язковим при підписанні обхідних листів.

Контакти

Бібліотека ВТЕІ 21036 м. Вінниця,

Хмельницьке шосе, 25 тел. 8(0432)550441,

читальна зала №1: тел. 8(0432)550417,

ел. адреса: biblioteka@vtei.edu.ua

Please publish modules in offcanvas position.