• 8(0432)550441
  • Email biblioteka@vtei.edu.ua

Небесній Сотні – шана й молитва

20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні. Їх назвали Небесною Сотнею – українців які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей. Вони були звичайними людьми, а стали Ангелами, що берегтимуть нас на небі. Пам’ять про загиблих вірних синів і дочок України ніколи не згасне.

Пам’яті Героїв Небесної Cотні в читальній залі №3 бібліотеки оформлено книжково-ілюстративну виставку «Небесній Сотні – шана й молитва» на якій представлені книги, періодичні видання, портрети героїв - земляків.

Запрошуємо до перегляду!

До уваги користувачів

Згідно з правилами користування бібліотекою ВТЕІ ДТЕУ всі користувачі бібліотеки 1-5 курсів зобов’язані до кінця навчального року повернути на абонементи всю літературу або перереєструвати її для подальшого користування. При втраті будь-якого друкованого документу (книги, навчально-методичної літератури) необхідно зробити рівноцінну заміну. Виконання цих вимог є обов’язковим при підписанні обхідних листів.

Контакти

Бібліотека ВТЕІ 21036 м. Вінниця,

Хмельницьке шосе, 25 тел. 8(0432)550441,

читальна зала №1: тел. 8(0432)550417,

ел. адреса: biblioteka@vtei.edu.ua

Please publish modules in offcanvas position.