• 8(0432)550441
  • Email biblioteka@vtei.edu.ua

Презентація книги Василя Шкляра «Чорне сонце»

16 грудня 2015 року працівники бібліотеки ВТЕІ КНТЕУ відвідали презентацію книги Василя Шкляра «Чорне сонце», яку організували Вінницька ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва спільно з Цивільним корпусом «АЗОВ».

Книгу письменник присвятив бійцям добровольчого батальйону «АЗОВ». За його словами «Чорне сонце» - твір про російсько-українську війну очима бійців «АЗОВу», всі герої в ній справжні. Тривалий час Василь Шкляр перебував на передовій разом з бійцями і на власні очі бачив їх життя та боротьбу. До видання увійшли твори «Чорне сонце», «Танець під чортову дудку», «Крук – птаха нетутешня», «Останній шанс Захара Скоробагатька», «Високі гори у Ялті», «Цілком таємні історії». «Кажуть, герої не вмирають, але я б хотів, щоб вони замість того, щоб бути героями, жили. Тут, на землі, вони потрібніші, ніж на небі. Тут є багато такого, чого без них не зробить ніхто», - говорить Василь Шкляр.

 

Книгу «Чорне сонце» Василя Шкляра можна взяти на абонементі бібліотеки (4-й корп., 6-й пов.)

До уваги користувачів

Згідно з правилами користування бібліотекою ВТЕІ ДТЕУ всі користувачі бібліотеки 1-5 курсів зобов’язані до кінця навчального року повернути на абонементи всю літературу або перереєструвати її для подальшого користування. При втраті будь-якого друкованого документу (книги, навчально-методичної літератури) необхідно зробити рівноцінну заміну. Виконання цих вимог є обов’язковим при підписанні обхідних листів.

Контакти

Бібліотека ВТЕІ 21036 м. Вінниця,

Хмельницьке шосе, 25 тел. 8(0432)550441,

читальна зала №1: тел. 8(0432)550417,

ел. адреса: biblioteka@vtei.edu.ua

Please publish modules in offcanvas position.