• 8(0432)550441
  • Email biblioteka@vtei.edu.ua

Україна соборна – наша гордість і слава

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів, було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки.

Акт возз’єднання – історичний факт, який показав безсилля будь-яких спроб роз’єднати український народ, протиставити українців один одному. Сьогодні, після більш як двох десятків років Незалежності, проблема соборності України є, на жаль, не менш актуальною.

Слово «соборність» включає в себе єдність і згуртованість. У ньому ми чуємо слово «собор». У письменника Олеся Гончара є такі слова : «Бережіть собори душ наших!» Собор душі є у кожного із нас. Берегти його означає слідкувати за своїми думками, діями, вчинками. Одним із головних завдань собору душі є знати і пам’ятати свою історію. 

До Дня Соборності в читальній залі №3 бібліотеки організовано книжкову виставку  «Сила великої злуки». Запрошуємо на перегляд.

До уваги користувачів

Згідно з правилами користування бібліотекою ВТЕІ ДТЕУ всі користувачі бібліотеки 1-5 курсів зобов’язані до кінця навчального року повернути на абонементи всю літературу або перереєструвати її для подальшого користування. При втраті будь-якого друкованого документу (книги, навчально-методичної літератури) необхідно зробити рівноцінну заміну. Виконання цих вимог є обов’язковим при підписанні обхідних листів.

Контакти

Бібліотека ВТЕІ 21036 м. Вінниця,

Хмельницьке шосе, 25 тел. 8(0432)550441,

читальна зала №1: тел. 8(0432)550417,

ел. адреса: biblioteka@vtei.edu.ua

Please publish modules in offcanvas position.