• 8(0432)550441
  • Email biblioteka@vtei.edu.ua

ГЕНІЙ ДУХУ

     7 січня 2023 року виповнюється 170 років від дня народження великого українського патріота Миколи Аркаса. Він був і українським істориком, і військовим, і культурним діячем, композитором і меценатом, засновником і незмінним головою товариства «Просвіта» у м. Миколаєві. Найвизначнішими творами, які прославили його ім’я у віках і забезпечили пошану і вдячність нащадків, стали опера «Катерина» за поемою Т. Г. Шевченка та книга «Історія України-Русі». Все своє життя М. Аркас присвятив збереженню української мови, культури та традицій.
     До ювілею славетного українця бібліотека ВТЕІ ДТЕУ підготувала віртуальний огляд життєвого та творчого шляху Миколи Аркаса «Геній духу».
     Запрошуємо до перегляду.

До уваги користувачів

Згідно з правилами користування бібліотекою ВТЕІ ДТЕУ всі користувачі бібліотеки 1-5 курсів зобов’язані до кінця навчального року повернути на абонементи всю літературу або перереєструвати її для подальшого користування. При втраті будь-якого друкованого документу (книги, навчально-методичної літератури) необхідно зробити рівноцінну заміну. Виконання цих вимог є обов’язковим при підписанні обхідних листів.

Контакти

Бібліотека ВТЕІ 21036 м. Вінниця,

Хмельницьке шосе, 25 тел. 8(0432)550441,

читальна зала №1: тел. 8(0432)550417,

ел. адреса: biblioteka@vtei.edu.ua

Please publish modules in offcanvas position.