• 8(0432)550441
  • Email biblioteka@vtei.edu.ua

СМАЧНІ ІСТОРІЇ РІЗДВА

     Різдво – одне із найулюбленіших та найочікуваніших свят у всьому світі. Воно незмінно асоціюється із родинним теплом та смаком традиційних різдвяних страв, без яких не обходиться жоден святвечір. Багато з них готуються виключно на Різдво і мають свій сакральний зміст. У кожній країні світу є свої традиційні різдвяні страви.
     Напередодні свята бібліотека ВТЕІ ДТЕУ підготувала інформаційний мікс «Смачні історії Різдва», в якому представлені страви з різних країн світу.
     Запрошуємо до перегляду. Різдво – одне із найулюбленіших та найочікуваніших свят у всьому світі. Воно незмінно асоціюється із родинним теплом та смаком традиційних різдвяних страв, без яких не обходиться жоден святвечір. Багато з них готуються виключно на Різдво і мають свій сакральний зміст. У кожній країні світу є свої традиційні різдвяні страви.
     Напередодні свята бібліотека ВТЕІ ДТЕУ підготувала інформаційний мікс «Смачні історії Різдва», в якому представлені страви з різних країн світу.
     Запрошуємо до перегляду!

До уваги користувачів

Згідно з правилами користування бібліотекою ВТЕІ ДТЕУ всі користувачі бібліотеки 1-5 курсів зобов’язані до кінця навчального року повернути на абонементи всю літературу або перереєструвати її для подальшого користування. При втраті будь-якого друкованого документу (книги, навчально-методичної літератури) необхідно зробити рівноцінну заміну. Виконання цих вимог є обов’язковим при підписанні обхідних листів.

Контакти

Бібліотека ВТЕІ 21036 м. Вінниця,

Хмельницьке шосе, 25 тел. 8(0432)550441,

читальна зала №1: тел. 8(0432)550417,

ел. адреса: biblioteka@vtei.edu.ua

Please publish modules in offcanvas position.