• 8(0432)550441
  • Email biblioteka@vtei.edu.ua

Людський біль цідиться крізь серце моє, як крізь сито, і ранить до крові...

14 травня 2021 року виповнюється 150-років від дня народження видатного
українського письменника Василя Семеновича Стефаника. Його ім’я за оцінкою науковців по праву стоїть поруч з іменами Тараса Шевченка та Івана Франка, Лесі Українки і Михайла Коцюбинського. Твори Стефаника перекладено багатьма мовами світу (англійською, болгарською, грузинською, іспанською, італійською, литовською, німецькою, новогрецькою, польською, російською, румунською, сербохорватською, словацькою, словенською, угорською, французькою, чеською та іншими).
З цієї нагоди працівниками бібліотеки Галиною Снігур та Тамарою Якимчук була підготовлена віртуальна виставка «Людський біль цідиться крізь серце моє, як крізь сито, і ранить до крові...»

До уваги користувачів

Згідно з правилами користування бібліотекою ВТЕІ ДТЕУ всі користувачі бібліотеки 1-5 курсів зобов’язані до кінця навчального року повернути на абонементи всю літературу або перереєструвати її для подальшого користування. При втраті будь-якого друкованого документу (книги, навчально-методичної літератури) необхідно зробити рівноцінну заміну. Виконання цих вимог є обов’язковим при підписанні обхідних листів.

Контакти

Бібліотека ВТЕІ 21036 м. Вінниця,

Хмельницьке шосе, 25 тел. 8(0432)550441,

читальна зала №1: тел. 8(0432)550417,

ел. адреса: biblioteka@vtei.edu.ua

Please publish modules in offcanvas position.