• 8(0432)550441
  • Email biblioteka@vtei.edu.ua

Дивовижний світ письменника Андрія Куркова

 

23 квітня своє 60-річчя відзначає популярний український  російськомовний письменник, сценарист і журналіст Андрій Юрійович Курков. Він є одним з найбільш успішним і плідним сучасним письменником, який не перестає вражати і дивувати різноманітністю свого таланту. Сьогодні він є автором понад 20 книжок (як романів для дорослих, так і казок для дітей), а також понад 20 сценаріїв для художніх та документальних фільмів. Курков - єдиний письменник пострадянського простору, чиї книжки потрапили до топ-десятки європейських бестселерів. Крім того письменник– член Європейської кіноакадемії, англійського ПЕН-клубу, нагороджений Орденом Почесного Легіону Франції, організатор виставок, презентацій та літературних тусовок, мандрівник і батько трьох дітей. Гостросюжетні романи А. Куркова читає не тільки його батьківщина, а й мало не весь світ: його книги перекладені 37 мовами і видаються у 65 країнах.

Давайте привітаємо ювіляра читанням його книжок. А щоб не розгубитися, не впадати у відчай від думки: який же твір обрати, ми підготували віртуальну  книжкову виставку-ювілей «Дивовижний світ Андрія Куркова». Дивіться і обирайте. 
 

До уваги користувачів

Згідно з правилами користування бібліотекою ВТЕІ ДТЕУ всі користувачі бібліотеки 1-5 курсів зобов’язані до кінця навчального року повернути на абонементи всю літературу або перереєструвати її для подальшого користування. При втраті будь-якого друкованого документу (книги, навчально-методичної літератури) необхідно зробити рівноцінну заміну. Виконання цих вимог є обов’язковим при підписанні обхідних листів.

Контакти

Бібліотека ВТЕІ 21036 м. Вінниця,

Хмельницьке шосе, 25 тел. 8(0432)550441,

читальна зала №1: тел. 8(0432)550417,

ел. адреса: biblioteka@vtei.edu.ua

Please publish modules in offcanvas position.