• 8(0432)550441
  • Email biblioteka@vtei.edu.ua

Духовний олімп України

Шановні друзі! 19 березня 2020 року геніальній українській поетесі, письменниці Ліні Костенко виповнюється 90 років.Своїм життям і творчістю вона засвідчує несхитну мужність та палку любов до України. Нема потреби перераховувати заслуги нашого живого класика, реальної легенди, надзвичайної жінки - про неї знають усі. Ліна Костенко мала і має власний погляд на все: ні премії, ні нагороди, ні інші блага не цікавили її на довгому життєвому шляху. Вона — одна з тих митців, хто не втратив людської гідності в часи переслідувань, не йшов на компроміс з владою, бо свою позицію поетеса завжди виражала прямо і відкрито.
У читальній залі №3 бібліотеки інституту до дня народження поетеси оформлено книжкову виставку «Духовний Олімп України», на якій представлені видання про життєвий і творчий шлях Ліни Костенко та окремі твори.
Многая літа і натхнення, Ліно Василівно!

До уваги користувачів

Згідно з правилами користування бібліотекою ВТЕІ ДТЕУ всі користувачі бібліотеки 1-5 курсів зобов’язані до кінця навчального року повернути на абонементи всю літературу або перереєструвати її для подальшого користування. При втраті будь-якого друкованого документу (книги, навчально-методичної літератури) необхідно зробити рівноцінну заміну. Виконання цих вимог є обов’язковим при підписанні обхідних листів.

Контакти

Бібліотека ВТЕІ 21036 м. Вінниця,

Хмельницьке шосе, 25 тел. 8(0432)550441,

читальна зала №1: тел. 8(0432)550417,

ел. адреса: biblioteka@vtei.edu.ua

Please publish modules in offcanvas position.