• 8(0432)550441
  • Email biblioteka@vtei.edu.ua

Українці - нація героїв

14 жовтня українці святкують День захисника України – свято звитяги українського лицарства, а також день пам’яті та пошани всіх, хто впродовж століть боровся за державний суверенітет України.

До Дня захисника України, що відзначається в день Покрови Пресвятої Богородиці співробітники бібліотеки для тих, хто захоплюється історією своєї держави, для постійних відвідувачів та гостей читальної зали №3 оформили книжково-ілюстративну виставку «Українці - нація героїв».

Матеріали виставки несуть в собі цікаву інформацію про славне українське козацтво минулих часів, армії України, захисників сьогодення, які боронять державу  на Сході: їхні прагнення, ідеї, почуття патріотизму.

Запрошуємо до перегляду!

До уваги користувачів

Згідно з правилами користування бібліотекою ВТЕІ ДТЕУ всі користувачі бібліотеки 1-5 курсів зобов’язані до кінця навчального року повернути на абонементи всю літературу або перереєструвати її для подальшого користування. При втраті будь-якого друкованого документу (книги, навчально-методичної літератури) необхідно зробити рівноцінну заміну. Виконання цих вимог є обов’язковим при підписанні обхідних листів.

Контакти

Бібліотека ВТЕІ 21036 м. Вінниця,

Хмельницьке шосе, 25 тел. 8(0432)550441,

читальна зала №1: тел. 8(0432)550417,

ел. адреса: biblioteka@vtei.edu.ua

Please publish modules in offcanvas position.