• 8(0432)550441
  • Email biblioteka@vtei.edu.ua

Нас єднає рідна мова…

     21 лютого Міжнародний день рідної мови. Встановленням цього дня міжнародна організація ЮНЕСКО хотіла привернути увагу світової прогресивної спільноти до важливої ролі мови. Мова кожного народу – це та бездонна криниця, з якої черпають воду прийдешні покоління. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Наша рідна українська мова – одна з найбагатших і наймелодійніших мов світу. Її порівнюють з калиною, бо вона така ж красива, як народний, улюблений символ українців, її порівнюють зі співом солов'я, бо лине вона, як ніжна пісня співучого соловейка.
     Запрошуємо завітати у читальну залу №3 бібліотеки інституту для перегляду книжково-ілюстративної виставки «Нас єднає рідна мова…». До Вашої уваги розмаїття мовознавчих видань: книги з історії рідної мови, сучасні словники та енциклопедії, підручники та посібники з української мови, які допоможуть збагнути всю велич рідного слова. А твори видатних українських письменників та поетів розкриють багатство та силу українського слова.
    Запрошуємо до перегляду.

До уваги користувачів

Згідно з правилами користування бібліотекою ВТЕІ ДТЕУ всі користувачі бібліотеки 1-5 курсів зобов’язані до кінця навчального року повернути на абонементи всю літературу або перереєструвати її для подальшого користування. При втраті будь-якого друкованого документу (книги, навчально-методичної літератури) необхідно зробити рівноцінну заміну. Виконання цих вимог є обов’язковим при підписанні обхідних листів.

Контакти

Бібліотека ВТЕІ 21036 м. Вінниця,

Хмельницьке шосе, 25 тел. 8(0432)550441,

читальна зала №1: тел. 8(0432)550417,

ел. адреса: biblioteka@vtei.edu.ua

Please publish modules in offcanvas position.